Straffe digitale content maken en delen? Open CC Express en je bent in een oogopslag fan. In deze software creëer je graphics met krachtige Photoshop en Premiere powered functies, die publiceer je bovendien met één knop op sociale media. Als extra plus laat CC Express je naadloos samenwerken met designers.
Pluspunten
In deze tweedaagse Adobe CC Express opleiding ga je concreet aan de slag:
Je werkt op een iMac waar meteen de passende Adobe software op staat.
Voor de training is het dus niet nodig om over een eigen adobe licentie te beschikken.
De groepen zijn bewust beperkt om je maximaal te kunnen begeleiden.
Na een introductie van de theorie en best practices over de workflow schakel je meteen over naar de praktische toepassing.
Deze opleiding wordt in samenwerking met Typografics gegeven.
Doelgroep
Voor marketeers die zelf aan de slag willen gaan met visuele vormgeving of beter willen samenwerken met designers.
De opleidingen komen in aanmerking voor verschillende subsidies. Handig: zo betaal je zelf maar een deel van het inschrijvingsgeld.
Tot 30 % subsidie met kmo-portefeuille op klassikale opleidingen, virtual classrooms en live webinars. Meer info vind je hier.
Documentatie
Geboeid door visuele communicatie, storytelling en hands-on tools om je grafische talenten te ontwikkelen? Check dan zeker eens ons aanbod Storytelling en visuele communicatie. Helemaal op maat van de creatieve marketeer en communicatieprofessional!
Content Creatie met CC Express
Maak straffe beelden, mini-animaties en visuele verhalen
Is de opleiding iets voor jou maar heb je nog een vraag? We helpen je graag verder van maandag tot vrijdag van 9 tot 17 uur. Je kan ons contacteren via:
Oneindig kijken en bijleren, waar en wanneer je wil. Een persoonlijk abonnement waarmee je zoveel live of on demand webinars kan volgen als je maar wil. En dit gedurende 365 dagen, voor slechts 940 euro per jaar.