Ben jij al jaren actief als verzekeringstussenpersoon, maar nog geen specialist in beleggingen? Of heb je nood aan een grondige opfrissing?
Of... ben jij je aan het voorbereiden op het examen voor module 4: examen leven, levensverzekeringen met beleggingscomponent? Dan biedt dit seminarie de oplossing!
Niet alleen krijg je een duidelijk zicht op beleggingsverzekeringen en hun werking, ook wordt er uitgebreid aandacht besteed aan algemene beleggingsprincipes en wordt de vergelijking gemaakt met bancaire producten.
Doelstellingen
Na dit seminarie heb je uitgebreide basiskennis van de technische en juridische aspecten van levensverzekeringen met beleggingscomponent. En bovendien:
ken je de financiële risico’s voor de verzekeringnemer;
begrijp je de fiscaliteit van de 4de pensioenpijler;
heb je helderheid over de voor- en nadelen van andere beleggingsopties.
Doelgroep
Deze opleiding van Fiscaal Informatief richt zich o.a. naar:
Is de opleiding iets voor jou maar heb je nog een vraag? We helpen je graag verder van maandag tot vrijdag van 9 tot 17 uur. Je kan ons contacteren via:
Oneindig kijken en bijleren, waar en wanneer je wil. Een persoonlijk abonnement waarmee je zoveel live of on demand webinars kan volgen als je maar wil. En dit gedurende 365 dagen, voor slechts 940 euro per jaar.