120,00
On demand webinar
M&D Seminars
Nieuw
Intussen is het Vlaamse Onteigeningsdecreet al enige tijd in werking. De eerste arresten van de Raad voor Vergunningsbetwistingen zijn intussen geveld, maar ook de eerste decreetswijziging is een feit. De onderhandelingen bij een onteigening werden in een strakker schema gegoten. Ook de andere Gewesten hebben niet stilgezeten en hebben intussen hun eigen onteigeningsdecreet.
De spreker zal de Vlaamse regelgeving en de recente rechtspraak toelichten. Hierbij zal ook aandacht gegeven worden aan enkele topics inzake de onteigeningsvergoeding.
Dit M&D webinar richt zich tot:
Tijdens dit M&D webinar komen volgende topics aan bod:
De opleidingen komen in aanmerking voor verschillende subsidies. Handig: zo betaal je zelf maar een deel van het inschrijvingsgeld.
On demand webinars kunnen omwille van regelgeving niet betaald worden met kmo-portefeuille. Je kan dit on demand webinar tot 2 maand na aankoop bekijken.
IGO komt tussen indien u dit webinar live volgt, niet indien u na de live uitzending de opname bestelt.