De regering De Wever stelt een ambitieuze sanering van de begroting voor via hervormingen op het vlak van de arbeidsmarkt, de fiscaliteit en de (aanvullende) pensioenen. Door in te zetten op deze 3 domeinen, streeft de nieuwe regering naar economische groei, sociale rechtvaardigheid en de houdbaarheid van onze sociale zekerheid.
In het federaal regeerakkoord staan er heel wat nieuwe maatregelen in het vooruitzicht met een impact op bovenstaande expertisedomeinen.
Wat zal er veranderen op vlak van arbeidsrecht, fiscaliteit, sociale zekerheid en pensioenen, en welke impact zal dit regeerakkoord hebben voor uw dagelijkse HR-praktijk?
Doelgroep
Dit webinar richt zich tot:
advocaten
bedrijfsjuristen
magistraten
accountants
belastingconsulenten
bedrijfsrevisoren
boekhouders/fiscalisten
financiële en algemene directies met grondige voorkennis
Is de opleiding iets voor jou maar heb je nog een vraag? We helpen je graag verder van maandag tot vrijdag van 9 tot 17 uur. Je kan ons contacteren via:
Van af en toe een webinar tot onbeperkte toegang: kies de formule die bij jou past. Volg webinars en studiedagen live of on demand en blijf op een flexibele manier up-to-date met één van onze voordeelformules.