Tijdens de studiedag M&A worden drie sessies gegeven door ervaren experten in het vak, waarbij ruime mogelijkheid tot vraagstelling wordt voorzien. De sprekers gaan in op de laatste tendensen op het gebied van M&A. Hierbij wordt stilgestaan bij de nieuwigheden lopende uit de verschillende wettelijke hervormingen.
Dit is de opname van de studiedag die doorging op 4.06.2026. U kan de volledige opname on demand aankopen en bekijken wanneer u wenst.
Sessie 1. M&A Survey – Actuele tendensen in het M&A-landschap
door mr. Kristof De Wael en mevr. Marthe WoutersÂ
Tijdens deze sessie gaan de sprekers in op actuele tendensen in Belgische M&A transacties aan de hand van de 6e editie van de M&A Survey.
Deze 6e editie van de M&A Survey werd georganiseerd door contrast en kwam tot stand met de hulp van meer dan 100 investeringsfondsen, financiële dienstverleners, advocatenkantoren en Private Capital Belgium. Deze zesde editie is gebaseerd op meer dan 500 unieke transacties, met overnameovereenkomsten aangegaan tussen 2020 en de eerste helft van 2025 en een gezamenlijke transactiewaarde van meer dan EUR 28 miljard.
Samen met de vorige vijf edities bestrijkt de Survey inmiddels meer dan 20 jaar Belgische M&A-praktijk (2004-2025). Op basis hiervan identificeren de sprekers belangrijke evoluties en trends op langere termijn
Is de opleiding iets voor jou maar heb je nog een vraag? We helpen je graag verder van maandag tot vrijdag van 9 tot 17 uur. Je kan ons contacteren via: