Met de voorbereidingen voor de introductie van Boek 7 Bijzondere Contracten in het BW staat het Belgische kooprecht aan de vooravond van belangrijke wijzigingen. Nakende wijzigingen inzake eigendoms- en risico-overdracht, de leveringskosten, het verdwijnen van de term “verborgen gebreken”, is dit webinar een must voor wie op de hoogte wil zijn van het komend kooprecht. De komende wetswijzigingen worden gekaderd in actuele rechtspraak.
Is de opleiding iets voor jou maar heb je nog een vraag? We helpen je graag verder van maandag tot vrijdag van 9 tot 17 uur. Je kan ons contacteren via:
Van af en toe een webinar tot onbeperkte toegang: kies de formule die bij jou past. Volg webinars en studiedagen live of on demand en blijf op een flexibele manier up-to-date met één van onze voordeelformules.