De focus wordt daarbij gelegd op rechtstreeks voor de praktijk bruikbare cases en probleemstellingen naar aanleiding van de omzetting van de Richtlijn 2021/2118 in onze Belgische Wet van 27.03.24 en rechtspraak van het Hof van Cassatie en Hof van Justitie. Daarnaast is er binnen het ruimer kader van aansprakelijkheids- en verzekeringsrecht aandacht voor uiteenlopende topics die aan bod zijn gekomen in recente arresten van het Hof van Cassatie en Grondwettelijk Hof.
De meest recente stand van zaken wordt toegelicht.
Is de opleiding iets voor jou maar heb je nog een vraag? We helpen je graag verder van maandag tot vrijdag van 9 tot 17 uur. Je kan ons contacteren via:
Oneindig kijken en bijleren, waar en wanneer je wil. Een persoonlijk abonnement waarmee je zoveel live of on demand webinars kan volgen als je maar wil. En dit gedurende 365 dagen, voor slechts 940 euro per jaar.