120,00
On demand webinar
M&D Seminars
Nieuw
In dit webinar worden de meest recente arresten van het Hof van Cassatie en het Grondwettelijk Hof binnen het domein aansprakelijkheids- en verzekeringsrecht besproken.De focus wordt daarbij gelegd op rechtstreeks voor de praktijk bruikbare cases en probleemstellingen met bijzondere aandacht voor automatisch wettelijke vergoedingsregeling art 29bis WAM alsook de nieuwe vormen van mobiliteit na wetsaanpassing 2.02.21 en arrest van het GwH 28.01.21. De meest recente stand van wetgeving wordt toegelicht.
Dit M&D webinar richt zich tot:
De opleidingen komen in aanmerking voor verschillende subsidies. Handig: zo betaal je zelf maar een deel van het inschrijvingsgeld.
On demand webinars kunnen omwille van regelgeving niet betaald worden met kmo-portefeuille. Je kan dit on demand webinar tot 2 maand na aankoop bekijken.
Deze opleiding is door het IGO erkend voor beroepsmagistraten, gerechtelijke stagiairs en personeelsleden van de rechterlijke orde.
OPGELET: Zij die zich inschrijven maar niet effectief aanwezig zijn, moeten zelf de inschrijvingskosten betalen! Vervanging door een collega is toegestaan.
IGO komt tussen indien u dit webinar live volgt, niet indien u na de live uitzending de opname bestelt.