De bouw- en vastgoedwereld wordt meer dan ooit geconfronteerd met een toenemende contractuele complexiteit. Tegelijk zijn er heel wat risicoās. In een sector waar risicoās, belangen en budgetten nauw verweven zijn, kan een onduidelijke clausule of een slordige formulering grote gevolgen hebben. Tijdens dit webinar worden een aantal vaak voorkomende clausules onder de loep genomen en bespreken wij de doās en donāt bij het opstellen van dergelijke clausules.
Doelgroep
Dit M&D webinar richt zich tot:
advocaten
bedrijfsjuristen
financiƫle en algemene directies met grondige voorkennis
Is de opleiding iets voor jou maar heb je nog een vraag? We helpen je graag verder van maandag tot vrijdag van 9 tot 17 uur. Je kan ons contacteren via:
Oneindig kijken en bijleren, waar en wanneer je wil. Een persoonlijk abonnement waarmee je zoveel live of on demand webinars kan volgen als je maar wil. En dit gedurende 365 dagen, voor slechts 940 euro per jaar.